O konferencji

26–28 kwietnia 2024

Hotel ODYS & Przystań Klubu Żeglarskiego HALNY nad Jeziorem Żywieckim

Wyjątkowa współpraca pasjonatów chirurgii dziecięcej i żeglarstwa zaowocowała organizacją Międzynarodowej Konferencji Naukowej SPINNAKER. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie i składać się będzie z 3 równorzędnych części: Zawodów Szycia Chirurgicznego, Forum Naukowego oraz Regat Żeglarskich.

Uczestnicy Konferencji będą mieli szansę wykazać się umiejętnościami szycia chirurgicznego. Sesje plenarne z pracami oryginalnymi i opisami przypadków stworzą doskonałą okazję do podzielenia się własnymi osiągnięciami, pomysłami i poglądami oraz do pozyskania wiedzy od młodych medyków z całego świata. Ponadto 3-osobowe załogi będą rywalizowały w jedynej w swoim rodzaju klasie Omega.

Każdy Uczestnik będzie mógł również wziąć udział w fascynujących wykładach, warsztatach i wieczorach integracyjnych! Przed nami: podciśnieniowa terapia ran, medycyna wysokogórska, ratownictwo wodne, wypadki jachtów morskich, szanty, ogniska, nowe przyjaźnie i wiele więcej…

Konferencja ma na celu promowanie nawiązywania kontaktów między studentami i świeżo upieczonymi absolwentami różnych kierunków medycznych. Wszystko to w pięknej scenerii gór i jeziora!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką, medycyną lub sportem! Już nie możemy się doczekać spotkania! Nie przegap tego! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 marca 2024 roku.

Scroll to Top